Dofinansowanie do procedury in vitro 2023/2024

           wsparcie miejskie  Olsztyn    wsparcie wojewódzkie – województwo warmińsko-mazurskie

Uwaga Białystok – dofinansowanie in vitro!

x
leczenie niepłodności i in vitro olsztyn białystok
kółko 11.03.20.

Troszczymy się o Wasze szczęście!

Troszczymy się o Wasze szczęście i zmieniamy się dla Was! Od zawsze pragnęliśmy, aby nasza klinika była dla pacjentów bezpiecznym i komfortowym miejscem. Takim, w którym – mimo trudności – możecie poczuć się zaopiekowani. Zaufanie i wiara w to, że dołożymy naszych starań, aby spełnić Wasze marzenia o dziecku jest dla nas kluczowa. Leczenie niepłodności zaczyna się też w głowie, dlatego tak ważne jest dla nas, abyście zaczęli ten proces z dobrym nastawieniem. Ale po kolei.

Nowa strona Artemidy

Długo zastanawialiśmy się nad naszym nowym wizerunkiem. Poszukiwaliśmy odpowiednich kolorów, symboliki i tonu którym będziemy mówić. Staraliśmy się, aby nasz wybór spodobał się również Wam. Aby podkreślał przyjazny charakter naszej kliniki, zachęcał do kontaktu i w przejrzysty sposób prezentował niezbędne informacje. Zadbaliśmy też o Wasze doznania estetyczne – nasza graficzka pomogła nam wzbogacić stronę pięknymi, kobiecymi ilustracjami.

Szczęśliwi Rodzice

To nasza ulubiona rubryka. Każda para może opowiedzieć swoją własną historię. Wzruszającą, ciekawą, czasem trudną, ale zawsze zakończoną happy endem. Nasza relacja z pacjentem nie kończy się na udanym in-vitro i porodzie. Bardzo chcemy wspierać Was nie tylko leczeniem, ale też edukować jak być świadomym i szczęśliwym rodzicem. Po kilku miesiącach wspólnego leczenia jesteśmy też po prostu ciekawi co u Was słychać!

Dziękujemy, że chcecie podzielić się z nami najważniejszymi momentami z Waszego życia. Te historie to nie tylko świadectwo determinacji, siły i walki o swoje szczęście, ale też nieocenione wsparcie dla innych par starających się o dziecko. To również największa nagroda za wysiłek całego naszego zespołu, która motywuje i nadaje sens naszej pracy. Jeżeli chcecie opowiedzieć nam o swojej drodze do zostania rodzicami – zapraszamy do kontaktu!

Social Media i blog

Głównym kanałem naszej komunikacji pozostał nasz fanpage na Facebooku, jednak jako że Artemida to dwie współpracujące ze sobą kliniki – zdecydowaliśmy o połączeniu w jeden profil. Dowiecie się z niego wszystkich bieżących informacji i wydarzeń w których uczestniczymy. Sprawdzicie tam też aktualne godziny otwarcia oraz zakres usług.

Dla tych, którzy poszukują fachowej wiedzy i porad odnośnie ciąży i profilaktyki zdrowia zapraszamy na nasz blog. To właśnie tam nasi lekarze – specjaliści z dziedziny ginekologii, położnictwa i onkologii, prezentują swoją szeroką wiedzę i talent, tym razem redaktorski.

Wasze zdrowie – nie tylko Wasza sprawa

Nasz facebookowy profil to przede wszystkim medium, które pomaga nam edukować i uświadamiać. Zachęcamy Was, byście odwiedzali go regularnie, by nauczyć się dobrych praktyk dbania o własne zdrowie oraz profilaktyki chorób. Pamiętajcie, że Wasze zdrowie to nie tylko Wasze dobre samopoczucie i możliwość zajścia w ciążę. To również kapitał, który przekazujecie Waszym dzieciom i jakość opieki nad nimi. Dbajcie o nie mądrze!

Pół żartem, pół serio

Tych, którzy jeszcze tam nie byli, zapraszamy na nasz Instagram. Przypominamy tam o najważniejszych akcjach w które się angażujemy oraz pokazujemy prace w naszej klinice od kuchni. Na ten moment prym wiodą nasze wspaniałe laborantki, ale planujemy jeszcze wiele niespodzianek.

Nasi pacjenci

Mamy nadzieję, że przyjmiecie wszystkie zmiany z entuzjazmem. Zaprojektowaliśmy je z myślą o Was – pacjentach naszej kliniki. Mamy nadzieję, że nasze działania skłonią Was do troski o siebie. Jeżeli jakiś temat szczególnie Was zaciekawi lub poruszy – piszcie, dzwońcie i pytajcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu.