Dofinansowanie do procedury in vitro 2023/2024

           wsparcie miejskie  Olsztyn    wsparcie wojewódzkie – województwo warmińsko-mazurskie

Uwaga Białystok – dofinansowanie in vitro!

x
kółko 02.04.21.

Program In Vitro z dofinansowaniem w ramach Programu Leczenia Niepłodności w Gminie Kielce

Z przyjemnością chcemy ogłosić, że Klinika Artemida Białystok podpisała umowę z Gminą Kielce na program in vitro. Program obejmuje  realizację świadczeń opieki zdrowotnej z projektu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Gminy Kielce na lata 2020-2024. 
Klinika Artemida Białystok została wybrana jako jedna z wiodących Klinik Leczenia Niepłodności w Polsce. Od teraz Pary mieszkające na terenie Gminy Kielce mogą skorzystać z dofinansowania zabiegów in vitro w placówce w Białymstoku mieszczącej się ul. Włókienniczej 9B/U.

Kto może skorzystać z programu in vitro?

Z dofinansowania zabiegów in vitro w Gminie Kielce mogą skorzystać niepłodne pary:

  • mieszkające na terenie Kielc tj. muszą być osobami fizycznymi mieszkającymi na terenie Kielc w rozumieniu Kodeksu cywilnego od 12 miesięcy w chwili aplikowania do Programu;
  • u których zostać stwierdzona i potwierdzona   dokumentacją   medyczną,   bezwzględna    przyczyna nie płodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej  w  okresie  12  miesięcy  poprzedzających  zgłoszenie  do  Programu,  wraz  ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

Program realizowany jest ze środków Gminy Kielce