Dofinansowanie do procedury in vitro 2023/2024

           wsparcie miejskie  Olsztyn    wsparcie wojewódzkie – województwo warmińsko-mazurskie

Uwaga Białystok – dofinansowanie in vitro!

x
Artemida
kółko 23.05.22.

Otwieramy nowy oddział Kliniki Artemida!

Od samego początku naszej działalności zdrowie pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Troska o Wasze szczęście jest dla nas priorytetem, dlatego kiedy 7 lat temu postanowiliśmy otworzyć Klinikę Artemida w Olsztynie, wiedzieliśmy, że na tym nie poprzestaniemy.

Od zawsze pragnęliśmy, aby nasza klinika była dla pacjentów bezpiecznym i komfortowym miejscem. Takim, w którym – mimo trudności – możecie poczuć się otoczeni troską i opieką. Zaufanie i wiara w to, że dołożymy naszych starań, aby spełnić Wasze marzenia o dziecku, jest dla nas kluczowa.

Dlatego chcielibyśmy Was poinformować, że już 01.06.2022 r. otwieramy kolejny oddział Kliniki Artemida, tym razem w Bartoszycach. Prowadzić tę placówkę będzie znana Wam z olsztyńskiej kliniki lek. Aneta Stefaniak, specjalistka w zakresie ginekologii, położnictwa, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, która do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem oraz chęcią niesienia pomocy potrzebującym. 

Od dzisiaj w godzinach 08:00-16:00 możecie rejestrować się na wizyty w naszym nowym oddziale, który znajduje się na ul. Mazurskiej 7 w Bartoszycach. 

Rejestracji na wizyty możecie dokonywać pod numerem telefonu:

  • +48 534 264 589. 

Mamy nadzieję, że ta informacja cieszy Was tak samo jak nas! 

Troszczymy się o Wasze szczęście, dlatego stale dbamy o swój rozwój 🙂