Dofinansowanie do procedury in vitro 2023/2024

           wsparcie miejskie  Olsztyn    wsparcie wojewódzkie – województwo warmińsko-mazurskie

Uwaga Białystok – dofinansowanie in vitro!

x
Uwów wizytę Zadzwoń

Pomagamy w leczeniu niepłodności

Troszczymy się o szczęście naszych pacjentów. Już od ponad 10 lat skutecznie leczymy niepłodność i pomagamy parom uzyskać upragnione potomstwo. Zobacz dlaczego zaufały nam tysiące par!

Prof. Marian Szamatowicz
Prowadzenie ciąży klinika Artemida Olsztyn Białystok

Historia kliniki

Początki naszej kliniki sięgają roku 2009, gdy dr Domitrz i prof. Szamatowicz wspólnie otworzyli pierwszą klinikę w Białymstoku. Już sześć lat później, w 2015 podjęto decyzję o stworzeniu kolejnej placówki w Olsztynie.

By zapewnić kompleksową opiekę w czasie ciąży oraz możliwość wykonywania operacji i zabiegów endoskopowych, olsztyńska placówka podjęła współpracę z NZOZ Malarkiewicz.

Dzisiaj klinika Artemida to dwie nowocześnie wyposażone placówki, zrzeszające najlepszych specjalistów z Polski, posiadające własny bank nasienia oraz szerokie zaplecze laboratoryjne.

1987

prof. Szamatowicz przeprowadza pierwszy w Polsce udany zabieg in vitro

2009

wspólnie z dr. Domitrzem i partnerami otwierają klinikę Artemida w Białymstoku

2015

powstaje Artemida Olsztyn - pierwsza na Warmii i Mazurach klinika leczenia niepłodności

Dr Jan Domitrz

Założyciel kliniki Artemida to wybitny specjalista z dziedziny położnictwa oraz ginekologii endokrynologicznej. Pomaga kobietom i mężczyznom, cierpiącym z powodu chorób o podłożu hormonalnym, będących przyczyną niepłodności.

Swoją przygodę z medycyną rozpoczął podczas studiów na Akademii Medycznej w Białymstoku. Po praktykach trafił do zespołu prof. Mariana Szamatowicza, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udaną procedurę zapłodnienia in vitro w 1987 roku.

Dr Domitrz swoje doświadczenie z metodą in vitro zaczynał na stanowisku laboranta, przechodząc przez kolejne etapy, na przyjmowaniu porodu kończąc. Przecierał szlaki, przeprowadzając w latach 90. pionierskie procedury in vitro, aby w kolejnej dekadzie wspólnie ze specjalistami z Białegostoku otworzyć klinikę, pomagającą parom w leczeniu niepłodności.

Metody leczenia Umów wizytę

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz

Specjalista ginekologii i położnictwa, chorób kobiecych, rozrodczości, endokrynolog

Prof. dr hab. Sławomir Wołczyński

Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej, rozrodczości, endokrynolog

Prof. dr hab. Marian Szamatowicz

Specjalista w zakresie położnictwa i chorób kobiecych

Dr n. med. Jan Domitrz

Specjalista ginekologii, położnictwa, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, endokrynolog

Dr n. med. Mariusz Przybyłowicz

Specjalista w zakresie położnictwa i chorób kobiecych

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w klinice ma formę konsultacji i wprowadzenia pacjentów w procedurę leczenia. Bardzo ważne aby zjawiło się na niej oboje partnerów. Walka z niepłodnością dotyczy zarówno mężczyzny, jak i kobiety, a pierwsze spotkanie to okazja na wspólne podjęcie decyzji o leczeniu i wybranie dogodnej metody. To również doskonały moment do zadania pytań, skonsultowania swoich wątpliwości oraz umówienia terminów kolejnych badań.

Pierwsza wizyta ma charakter poszerzonego wywiadu. Podczas niej lekarz zapyta o przebyte wcześniej procedury, operacje oraz choroby. Należy zatem zabrać ze sobą pełną dokumentację medyczną. Pomoże to w weryfikacji obecnego stanu zdrowia pacjentów.

Umów wizytę

Chcesz nawiązać współpracę? Napisz.

  Sprawdź jak możemy Ci pomóc
  Wybierz klinikę

  Rodzaj wizyty

  • Współpracujemy z przychodniami i szpitalami na terenie Olsztyna i Białegostoku. Zaufało nam już wiele placówek: Gyn-Care Anetta Karwacka, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Poliklinika Arciszewscy, FertiMedica Centrum Wspierania Płodności, Gabinet Ginekologiczny dr Mariusz Przybyłowicz Olsztyn.
  • Chcesz otworzyć klinikę lub filię w Twoim mieście? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją ofertę. Skorzystaj z formularza na stronie lub złóż ofertę mailowo na adres kontakt@klinika-artemida.pl.
  • Potrzebujesz konsultacji? Użyj formularza kontaktu, a nasz personel oddzwoni do Ciebie i pomoże w umówieniu dogodnego terminu wizyty.