Informacje dla pacjentów w związku z zagrożeniem COVID-19
WIĘCEJ

Ginekologia

Zespół specjalistów ginekologii we współpracy z prywatnym szpitalem Malarkiewicz, oferuje swoim pacjentkom pełny pakiet usług ginekologicznych.

Zakres opieki

01
szeroki pakiet badań

W naszej klinice wykonasz wszystkie niezbędne badania ginekologiczne takie jak np. USG pochwy lub piersi, czy badania laboratoryjne (m.in. badanie cytologiczne szyjki macicy, ocena biocenozy pochwy).

02
leczenie operacyjne

Oferujemy leczenie zarówno metodami tradycyjnymi jak i endoskopowymi. Dodatkowo w klinice w Białymstoku przeprowadzamy nieinwazyjne zabiegi histeroskopii pozwalające na wykrycie zmian wewnątrz jamy pochwy takie jak mięśniaki czy torbiele.

03
zabiegi korekcyjne

Pomagamy kobietom z wadami narządów rodnych.

04
onkologia ginekologiczna

Nasz zespół to również doświadczeni specjaliści w dziedzinie onkologii oferujący poradnictwo oraz opiekę i leczenie schorzeń narządów rodnych pacjentów cierpiących na nowotwory.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Endometrioza - objawy, diagnoza, leczenie

Endometrioza to coraz powszechniejsza choroba, która skutecznie obniża jakość życia kobiet, w konsekwencji prowadząc do niepłodności. Szacuje się, ze na świecie choruje na nią około 180 milionów kobiet. Sprawdź czy jesteś w grupie ryzyka i poznaj metody profilaktyki choroby.

Więcej →
Moją siłą jest nastawienie - Historie par

Historia o ogromnej determinacji i wzajemnym wsparciu, które pomagają pokonać wszelkie przeciwności.

Więcej →
Badanie nasienia - Q&A

Badanie nasienia - jak się do niego przygotować i czy jest się czego bać? Wszystko o jednym z najważniejszych badań w diagnostyce płodności mężczyzny.

Więcej →