Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Ginekologia

Zespół specjalistów ginekologii we współpracy z prywatnym szpitalem Malarkiewicz, oferuje swoim pacjentkom pełny pakiet usług ginekologicznych.

Zakres opieki

01
szeroki pakiet badań

W naszej klinice wykonasz wszystkie niezbędne badania ginekologiczne takie jak np. USG pochwy lub piersi, czy badania laboratoryjne (m.in. badanie cytologiczne szyjki macicy, ocena biocenozy pochwy).

02
leczenie operacyjne

Oferujemy leczenie zarówno metodami tradycyjnymi jak i endoskopowymi. Dodatkowo w klinice w Białymstoku przeprowadzamy nieinwazyjne zabiegi histeroskopii pozwalające na wykrycie zmian wewnątrz jamy pochwy takie jak mięśniaki czy torbiele.

03
zabiegi korekcyjne

Pomagamy kobietom z wadami narządów rodnych.

04
onkologia ginekologiczna

Nasz zespół to również doświadczeni specjaliści w dziedzinie onkologii oferujący poradnictwo oraz opiekę i leczenie schorzeń narządów rodnych pacjentów cierpiących na nowotwory.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →