Informacje dla pacjentów w związku z zagrożeniem COVID-19
WIĘCEJ

Opieka w ciąży

Ciąża to wyjątkowy stan. Kobiety spodziewające się narodzin dziecka otaczamy szczególną opieką oferując im pełen zakres badań diagnostycznych i troskę na każdym etapie by pomóc przyszłym mamom w narodzeniu zdrowego, szczęśliwego dziecka.

Program opieki nad kobietą w ciąży

01
Diagnostyka laboratoryjna

Dzięki bogatemu zapleczu medycznemu istnieje możliwość wykonania pakietu badań laboratoryjnych, takich jak morfologia, diagnostyka wirusologiczna, badania odpornościowe, test doustnego obciążenia glukozą i inne.

02
Badania mikrobiologiczne

W ofercie są też do wyboru badania mikrobiologiczne (m.in. GBS, stopień czystości pochwy) zalecane kobietom w ciąży by wykluczyć możliwe infekcje i obecność patogenów.

03
Badania płodu

Monitorowanie KTG to badanie kardiotokograficzne badające czynność serca płodu oraz częstotliwość skurczy macicy, mające na celu wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń, takich jak niedotlenienie płodu czy zakażenie wewnątrzmaciczne.

04
Poradnictwo

W Artemidzie dbamy również o zdrowie i samopoczucie kobiet po urodzeniu dziecka. W klinice w Białymstoku wszystkie mamy mogą skorzystać z zabiegów i porady dla kobiet karmiących oraz będących w połogu (m.in. zdjęcie szwów, USG piersi).

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Moją siłą jest nastawienie - Historie par

Historia o ogromnej determinacji i wzajemnym wsparciu, które pomagają pokonać wszelkie przeciwności.

Więcej →
Badanie nasienia - Q&A

Badanie nasienia - jak się do niego przygotować i czy jest się czego bać? Wszystko o jednym z najważniejszych badań w diagnostyce płodności mężczyzny.

Więcej →
Badanie nasienia - dlaczego warto je wykonać?

O tym jak ważne jest badanie nasienia dla prawidłowej diagnozy i planowania leczenia niepłodności opowiada dr Jan Domitrz.

Więcej →