Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Opieka w ciąży

Ciąża to wyjątkowy stan. Kobiety spodziewające się narodzin dziecka otaczamy szczególną opieką oferując im pełen zakres badań diagnostycznych i troskę na każdym etapie by pomóc przyszłym mamom w narodzeniu zdrowego, szczęśliwego dziecka.

Program opieki nad kobietą w ciąży

01
Diagnostyka laboratoryjna

Dzięki bogatemu zapleczu medycznemu istnieje możliwość wykonania pakietu badań laboratoryjnych, takich jak morfologia, diagnostyka wirusologiczna, badania odpornościowe, test doustnego obciążenia glukozą i inne.

02
Badania mikrobiologiczne

W ofercie są też do wyboru badania mikrobiologiczne (m.in. GBS, stopień czystości pochwy) zalecane kobietom w ciąży by wykluczyć możliwe infekcje i obecność patogenów.

03
Badania płodu

Monitorowanie KTG to badanie kardiotokograficzne badające czynność serca płodu oraz częstotliwość skurczy macicy, mające na celu wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń, takich jak niedotlenienie płodu czy zakażenie wewnątrzmaciczne.

04
Poradnictwo

W Artemidzie dbamy również o zdrowie i samopoczucie kobiet po urodzeniu dziecka. W klinice w Białymstoku wszystkie mamy mogą skorzystać z zabiegów i porady dla kobiet karmiących oraz będących w połogu (m.in. zdjęcie szwów, USG piersi).

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →