Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Leczenie niepłodności

Parom starającym się o dziecko oferujemy najnowsze techniki wspomaganego rozrodu oraz pełną diagnostykę w zakresie niepłodności męskiej jak i kobiecej.

Zakres opieki

01
Stymulacja i monitorowanie
owulacji

Przy pomocy kuracji hormonalnej jajniki pobudzane są do produkcji większej liczby komórek jajowych, które następnie pozyskiwane są do procedury in vitro. Cały proces owulacji przebiega pod obserwacją, tak, aby móc ocenić najbardziej optymalny dzień na zapłodnienie, ocenić prawidłowość jajników oraz oszacować wzrost pęcherzyków Graafa i tempo narastania błony śluzowej macicy.

02
Zabieg inseminacji
domacicznej

Oferujemy naszym pacjentkom bezbolesny zabieg polegający na wprowadzeniu nasienia do wnętrza macicy kobiety, przypominający naturalne zapłodnienie. Po zabiegu kobiecie podawane są hormony by pobudzić produkcję ciałka żółtego i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

03
Zapłodnienie in vitro
metodami ICSI i IVF

Metody zapłodnienia pozaustrojowego dobieramy pod kątem naturalnych predyspozycji pacjentów, biorąc pod uwagę powód niepłodności oraz reakcję na wcześniejsze sposoby leczenia.

04
Nieinwazyjny zabieg minihisteroskopii

W klinice w Białymstoku oferujemy dodatkowo możliwość przeprowadzenia zabiegu badania jamy macicy i ujść jajowodów metodą Betochiego. Jest to nieinwazyjne badanie pozwalające na wykrycie i zrostów, torbieli czy polipów. oraz zbadanie anatomii jamy macicy i endometrium.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →