Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

In vitro

Specjalizujemy się w metodzie in vitro polegającej na zapłodnieniu komórki jajowej poza organizmem kobiety. Dzięki naszym staraniom udało nam się spełnić marzenia tysięcy par o szczęśliwym rodzicielstwie.

Zakres opieki

01
metoda in vitro

In vitro to skuteczna metoda zapłodnienia pozaustrojowego, czyli poza organizmem kobiety. Po pobraniu, wyselekcjonowaniu i umieszczeniu materiału w inkubatorze, dochodzi do zapłodnienia komórek jajowych, które umieszczane są w macicy kobiety.

02
depozyt materiału genetycznego

Zależnie od tego, czy przyczyna niepłodności leży po stronie mężczyzny, czy kobiety, dysponujemy odpowiednio komórkami jajowymi oraz nasieniem. Prowadzimy własny bank nasienia przy olsztyńskiej placówce Artemidy.

03
metoda IVF

To metoda zbliżona do zapłodnienia naturalnego, proponowana przy niepłodności mechanicznej, spowodowanej niedrożnością jajowodów. Pobrane plemniki samodzielnie penetrują komórkę jajową doprowadzając do zapłodnienia.

04
program ICSI

W przypadku tej techniki plemnik podawany jest bezpośrednio do komórki jajowej, wspomagając tym samym szanse na zapłodnienie. Zalecana parom cierpiącym z powodu niepłodności spowodowanej czynnikiem męskim, immunologią lub niską skutecznością poprzednich zabiegów.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →