Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Endokrynologia

Oferujemy wsparcie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób o podłożu hormonalnym oraz terapię wspierąjacą zajście w ciążę u osób z zaburzoną równowagą hormonalną.

Zakres opieki

01
Diagnostyka hormonalna

Wykonujemy podstawowe badania określające poziom hormonów, w tym popularne takie jak poziom hormonów tarczycy, oraz badanie stężenia hormonów płciowych, które mają kluczowy wpływ na szanse zajścia w ciążę.

02
Leczenie chorób o podłożu hormonalnym

Pomagamy w leczeniu popularnych schorzeń, takich jak zespół policystycznych jajników, endometrioza czy zespół androgenny. Otaczamy opieką kobiety cierpiące z powodu objawów menopauzy, pomagając łagodzić jej dolegliwości.

03
Wsparcie kobiet w ciąży

Szczególną troską otaczamy kobiety będące w ciąży. We współpracy z internistami i diabetologami, oferując pomoc w leczeniu cukrzycy ciążowej, chorób tarczycy oraz innych popularnych schorzeń.

04
Poradnictwo dla kobiet i mężczyzn

Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń płodności oraz współżycia płciowego. Wdrażamy skuteczne techniki wspomaganego rozrodu poprzedzone odpowiednią diagnostyką hormonalną i genetyczną.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →