Informacje dla pacjentów w związku z zagrożeniem COVID-19
WIĘCEJ

Endokrynologia

Oferujemy wsparcie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób o podłożu hormonalnym oraz terapię wspierąjacą zajście w ciążę u osób z zaburzoną równowagą hormonalną.

Zakres opieki

01
Diagnostyka hormonalna

Wykonujemy podstawowe badania określające poziom hormonów, w tym popularne takie jak poziom hormonów tarczycy, oraz badanie stężenia hormonów płciowych, które mają kluczowy wpływ na szanse zajścia w ciążę.

02
Leczenie chorób o podłożu hormonalnym

Pomagamy w leczeniu popularnych schorzeń, takich jak zespół policystycznych jajników, endometrioza czy zespół androgenny. Otaczamy opieką kobiety cierpiące z powodu objawów menopauzy, pomagając łagodzić jej dolegliwości.

03
Wsparcie kobiet w ciąży

Szczególną troską otaczamy kobiety będące w ciąży. We współpracy z internistami i diabetologami, oferując pomoc w leczeniu cukrzycy ciążowej, chorób tarczycy oraz innych popularnych schorzeń.

04
Poradnictwo dla kobiet i mężczyzn

Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń płodności oraz współżycia płciowego. Wdrażamy skuteczne techniki wspomaganego rozrodu poprzedzone odpowiednią diagnostyką hormonalną i genetyczną.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Wygrałam walkę o swoje marzenia! Szczęśliwi rodzice

Gdybym miała poradzić coś kobietom, które zmagają się z problemem niepłodności, powiedziałabym im, żeby się nie bały. Trzeba mocno wierzyć w dobre zakończenie i pamiętać o swoim celu. Zawsze jest nadzieja! – historia pani Mileny to opowieść o ogromnej wierze, zaufaniu i samotności w małym mieście. To historia z happy endem o jej drodze do szczęśliwego macierzyństwa i przesłaniem do kobiet, które podjęły walkę o swoje marzenia i... wygrały.

Więcej →
Endometrioza - objawy, diagnoza, leczenie

Endometrioza to coraz powszechniejsza choroba, która skutecznie obniża jakość życia kobiet, w konsekwencji prowadząc do niepłodności. Szacuje się, ze na świecie choruje na nią około 180 milionów kobiet. Sprawdź czy jesteś w grupie ryzyka i poznaj metody profilaktyki choroby.

Więcej →
Moją siłą jest nastawienie - Szczęśliwi rodzice!

Historia o ogromnej determinacji i wzajemnym wsparciu, które pomagają pokonać wszelkie przeciwności.

Więcej →