Informacje dla pacjentów

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz szczególną troskę, którą obejmujemy naszych pacjentów i personel, wprowadziliśmy nowe zasady dotyczące przyjęć zgodne m.in z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS).

Ogólne wytyczne pracy klinik

w Białymstoku i Olsztynie

Godziny pracy


Do odwołania obydwie funkcjonują od poniedziałku do piątku. Olsztyn w godzinach 9-16. Białystok przyjmuje od 9 "do ostatniej pacjentki" .

Laboratorium

Laboratorium jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Wykonywane są wszystkie niezbędne badania w tym badanie nasienia.

Poczekalnie

Rejestracje

Rejestrujemy wszystkich pacjentów wymagających pomocy. W sytuacjach wątpliwych o kwalifikacji do procedury zadecyduje lekarz.

Pacjenci zainteresowani procedurą mają możliwość odbycia konsultacji online. Lekarz zdecyduje o możliwości zakwalifikowania do programu.

Objawy infekcji

Pacjentom z objawami infekcji zalecamy konsultację z lekarzem oraz zgłoszenie się do najbliższej stacji sanepidu.

Kuracja lekami

W przypadkach wątpliwych, odnośnie kontynuowania bądź przerwania leczenia prosimy o bezpośredni kontakt z lekarzem.

Procedura leczenia

W trakcie leczenia

Pacjenci zainteresowani procedurą mają możliwość odbycia konsultacji online. Lekarz zdecyduje o możliwości zakwalifikowania do programu.

Pacjenci w trakcie leczenia, będący w stanie zagrażającym życiu lub zdrowiu proszeni są o kontakt z kliniką telefonicznie. Wspólnie z lekarzem zostanie ustalona dalsza procedura postępowania.

Funkcjonowanie placówek

Klinika Leczenia Niepłodności Artemida wznowiła działalność, wszystkie badania, zabiegi oraz konsultacje są realizowane zgodnie z terminem. Jednocześnie wprowadziliśmy nowe zasady ochrony osobistej mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim naszym pacjentom i personelowi. Dla wygody i komfortu uruchomiliśmy także specjalną usługę konsultacji online.

Ochrona pacjentów i środki bezpieczeństwa

Przed umówioną wizytą należy wypełnić ankietę epidemiologiczną dostępną na stronie głównej kliniki www.klinika-artemida.pl

Przed wejściem do kliniki obowiązkowe zasłonięcie twarzy (nałożenie maski ochronnej) oraz dezynfekcja rąk. Pacjentom mierzona jest temperatura ciała.

Pacjenci proszeni są do wchodzenia do kliniki bez osób towarzyszących, aby zminimalizować liczbę osób w poczekalni.

Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu 1,5 - 2 metry od innych osób.

Po każdym pacjencie wykonującym badanie nasienia, pokój dla mężczyzn jest dezynfekowany.

Zachęcamy do dokonywania płatności kartą.

* Pacjenci z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem (gorączka, kaszel, duszności) proszeni są o nieprzychodzenie na wizyty i telefoniczne poinformowanie o tym placówki.

Kontakt do Artemidy

Artemida Białystok

Artemida Olsztyn

Centrum Ginekologii Endokrynologii i Medycyny Rozrodu Domitrz i Partnerzy Spółka Partnerska Lekarzy


ul. Włókiennicza 9B/U

15-464 Białystok

Artemida Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


ul. Jagiellońska 78

10-357 Olsztyn

Białystok

Włókiennicza 9B/U

15-464 Białystok

Olsztyn

Jagiellońska 78

10-229 Olsztyn

89 532 61 24

85 651 45 44