Zobacz Jak Pracujemy W Sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Bank nasienia

Nasienie pozyskane od anonimowego dawcy to szansa dla tysięcy par na zostanie szczęśliwymi rodzicami. Dowiedz się jak skorzystać z pomocy lub zostań honorowym dawcą i spełnij marzenie par dotkniętych niepłodnością.

Zakres opieki

01
Pomoc dla par

W przypadku gdy za niepłodność odpowiada czynnik męski, szansą dla pary jest skorzystanie z nasienia anonimowego dawcy. Decydując się na pomoc banku nasienia masz gwarancję dokładnie przebadanego materiału genetycznego z mniejszym ryzykiem obciążenia chorobami.

02
Oferta dla dawców

Cały czas poszukujemy osób chętnych do złożenia depozytu w naszym banku. Cała procedura pobrania nasienia przeprowadzana jest w sposób bezpieczny i anonimowy, a dawca otrzymuje dokładne informacje odnośnie swojego stanu zdrowia oraz zwrot poniesionych kosztów.

03
Depozyt nasienia

Zgłoś się do naszej kliniki jeżeli boisz się o swoją płodność i chciałbyś zabezpieczyć swój materiał genetyczny, by móc później go wykorzystać. Dowiedz się jak wygląda procedura złożenia depozytu.

04
Pytania i odpowiedzi

Chcielibyśmy aby skorzystanie z banku nasienia było świadomą decyzją z którą przyszli rodzice będą czuli się komfortowo. Nasi specjaliści udzielą Państwu niezbędnych odpowiedzi odnośnie przebiegu całej procedury.

Zapytaj o szczegóły opieki nad Tobą w ciąży

Sprawdź jak możemy Ci pomóc;

Skuteczne leczenie niepłodności

Niepłodność to problem, który dotyka tysięcy par w Polsce. Na szczęście istnieją sprawdzone metody walki z chorobą. Mając najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz bogate zaplecze laboratoryjne, możemy zaoferować naszym pacjentom skuteczne metody leczenia.

Nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty Pro - Q&A

Wszystkie niezbędne informacje na temat ulepszonego testu Nifty Pro.

Więcej →
Mierzymy szczęście własną skalą - historia Agnieszki i Pawła, rodziców setnego dziecka z Artemidy Olsztyn

Jeszcze niedawno świętowaliśmy rocznicę urodzin pierwszego dziecka z olsztyńskiej Artemidy, a w zeszłym tygodniu dokładnie dwa miesiące skończyło setne dziecko, świętujemy więc podwójnie. Ale zacznijmy od początku - historii Agnieszki i Pawła.

Więcej →
Grypa i jej wpływ na kobiety w ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny bać się grypy? Jak jej zapobiegać i czy stanowi ona zagrożenie również dla dziecka? Odpowiadamy.

Więcej →