Informacje dla pacjentów w związku z zagrożeniem COVID-19
WIĘCEJ

Pomagamy w leczeniu niepłodności

Troszczymy się o szczęście naszych pacjentów. Już od ponad 10-ciu lat skutecznie leczymy niepłodność i pomagamy parom uzyskać upragnione potomstwo. Zobacz dlaczego zaufały nam tysiące par.

Prof. Marian Szamatowicz

Historia kliniki

Początki naszej kliniki sięgają roku 2009 kiedy dr Domitrz i prof. Szamatowicz wspólnie otworzyli pierwszą klinikę w Białymstoku. Już sześć lat później, w 2015 podjęto decyzję o stworzeniu kolejnej placówki w Olsztynie.

By zapewnić kompleksową opiekę w czasie ciąży oraz możliwość wykonywania operacji i zabiegów endoskopowych olsztyńska placówka podjęła współpracę z NZOZ Malarkiewicz.

Dzisiaj klinika Artemida to dwie nowocześnie wyposażone placówki zrzeszające najlepszych specjalistów z Polski, posiadające własny bank nasienia oraz szerokie zaplecze laboratoryjne.

1987

prof. Szamatowicz przeprowadza pierwszy w Polsce udany zabieg in vitro

2009

Wspólnie z dr Domitrzem i partnerami otwierają klinikę Artemida w Białymstoku

2015

powstaje Artemida Olsztyn - pierwsza na Warmii i Mazurach klinika leczenia niepłodności

Dr Jan Domitrz

Założyciel kliniki Artemida to wybitny specjalista z dziedziny położnictwa oraz ginekologii endokrynologicznej. Pomaga kobietom i mężczyznom cierpiącym z powodu chorób o podłożu hormonalnym będących przyczyną niepłodności.

Swoją przygodę z medycyną rozpoczął podczas studiów na Akademii Medycznej w Białymstoku. To właśnie tam, po odbytych praktykach trafił do zespołu prof. Mariana Szamatowicza, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udaną procedurę zapłodnienia in vitro w 1987 roku. Swoje doświadczenie z metodą in vitro zaczynał na stanowisku laboranta, przechodząc przez kolejne etapy - na przyjmowaniu porodu kończąc. Przecierał szlaki przeprowadzając w latach 90-tych pionierskie procedury in vitro, by w kolejnej dekadzie wspólnie ze specjalistami z Białegostoku otworzyć klinikę pomagającą parom w leczeniu niepłodności.

Dr Domitrz

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w klinice ma formę konsultacji i wprowadzenia pacjentów w procedurę leczenia. Bardzo ważne aby zjawiło się na niej oboje partnerów. Walka z niepłodnością dotyczy zarówno mężczyzny, jak i kobiety, a pierwsze spotkanie to okazja na wspólne podjęcie decyzji o leczeniu i wybranie dogodnej metody. To również doskonały moment do zadania pytań, skonsultowania swoich wątpliwości oraz umówienia terminów kolejnych badań.

Pierwsza wizyta ma charakter poszerzonego wywiadu. Podczas niej lekarz zapyta o przebyte wcześniej procedury, operacje oraz choroby. Należy zatem zabrać ze sobą pełną dokumentację medyczną. Pomoże to w weryfikacji obecnego stanu zdrowia pacjentów.

Chcesz nawiązać współpracę? Napisz.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Współpracujemy z przychodniami i szpitalami na terenie Olsztyna i Białegostoku. Zaufało nam już wiele placówek: Gyn-Care Anetta Karwacka, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Poliklinika Arciszewscy, FertiMedica Centrum Wspierania Płodności, Gabinet Ginekologiczny dr Mariusz Przybyłowicz Olsztyn.

Chcesz otworzyć klinikę lub filię w Twoim mieście? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją ofertę. Skorzystaj z formularza na stronie lub złóż ofertę mailowo na adres kontakt@klinika-artemida.pl.

Potrzebujesz konsultacji? Użyj formularza kontaktu, a nasz personel oddzwoni do Ciebie i pomoże w umówieniu dogodnego terminu wizyty.